Twój Doradca Kredytowy

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu najkorzystniejszych kredytów dla osób fizycznych i małych firm oraz przedsiębiorstw, czyli dla Państwa.

Wypełnij formularz

Wstępna decyzja w 10 minut!  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu i konsultacji.

  Kiedy potrzebny Państwu doradca kredytowy?

  Doradca kredytowy może pomóc Państwu w przypadku każdego kredytu – od drobnych kredytów gotówkowych, aż po kredyt hipoteczny na zakup domu. Pomoc specjalisty jest jednak najbardziej potrzebna w przypadku znacznej kwoty kredytu. Różnice w wysokości odsetek i prowizji bankowych, a nawet składek ubezpieczenia kredytu są bardzo wysokie. Jeśli dwie osoby wezmą kredyt na mieszkanie w tym samym czasie, może się okazać, że ta, która skorzystała z pomocy doradcy kredytowego, w całym okresie spłaty zaoszczędzi nawet 50 000 zł. W przypadku kredytów gotówkowych, konsumpcyjnych czy konsolidacyjnych różnice nie są aż tak duże, ale wciąż na tyle istotne, by fachowa pomoc była potrzebna.

  Kim jest doradca kredytowy?

  Doradca kredytowy to specjalista rynku usług finansowych pomagający Klientom uzyskać kredyt bankowy na najlepszych warunkach. Do zadań doradcy kredytowego należy wstępna analiza możliwości i potrzeb finansowych klienta oraz jego zdolności kredytowej. Doradca kredytowy na podstawie zebranych od Klienta informacji proponuje najlepiej dopasowany do sytuacji rodzaj kredytu. Potem wyszukuje dla Klienta oferty banków, które byłyby skłonne udzielić kredytu i pomaga wybrać z nich najbardziej korzystną. Pomaga też w dopełnieniu formalności – zabraniu odpowiednich dokumentów, wypełnieniu wniosku kredytowego i ewentualnych negocjacjach z bankiem.

  Kto płaci za usługi doradcy kredytowego?

  W całej Polsce doradcy kredytowi pobierają wynagrodzenie wyłącznie od banków. Klient nie płaci za samą usługę znalezienia i uzyskania kredytu. Rzetelni doradcy kredytowi nie uzależniają się od jednego banku, który wypłacałby im prowizję, lecz współpracują z jak największą ilością banków, by móc wybierać dla swoich klientów najlepsze oferty. My współpracujemy ze wszystkimi bankami komercyjnymi w kraju, dzięki czemu od żadnego z nich nie jesteśmy zależni. W wyjątkowych sytuacjach, gdy nasi Klienci potrzebują z naszej strony pomocy wykraczającej poza standardowe zakres usług, możemy indywidualnie wycenić zadanie. Zazwyczaj jednak płaci bank, a Klient nie musi obawiać się żadnych kosztów.

  Doradca kredytowy, a doradcy finansowi i inwestycyjni

  Każdy doradca kredytowy jest wyspecjalizowanym doradcą finansowym, ale nie każdy doradca finansowy jest doradcą kredytowym. Posiadamy licencję Komisji Nadzoru Finansowego i możemy dzięki temu świadczyć usługi o szerszym zakresie. Na rynku znajdą Państwo doradców inwestycyjnych, maklerów giełdowych, wyspecjalizowanych doradców pomagających inwestować w papiery wartościowe czy surowce. Branża finansowa jest zbyt szeroka, by jeden specjalista, nawet najlepszy na świcie, mógł znać całość zagadnienia.

  NASZA WIZJA

  Skuteczność w uzyskaniu
  finansowania

  Według naszych Klientów jesteśmy numerem jeden w pozyskiwaniu finansowania nawet w najtrudniejszych przypadkach, dlatego nie ma przeszkody, która może powstrzymać nas przed skutecznym działaniem.

  Pomoc w najtrudniejszych
  sytuacjach

  Bank odmówił udzielenia kredytu? Nie wszystko stracone! Nasza wiedza pomoże w uzyskaniu finansowania. Codziennie rozwiązujemy trudne przypadki naszych Klientów. Wystarczy, że zapytasz o darmowe konsultacje!

  Najlepsze warunki
  kredytowania

  Współpracujemy z wiodącymi bankami wnikliwie analizując oferty kredytowe, dlatego jesteśmy w stanie doradzić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Klienta, a dodatkowo wynegocjować najkorzystniejsze warunki finansowania.

  Szanowni Państwo,

  Jesteśmy grupą wyspecjonalizowanych doradców kredytowych, którzy od lat pomagają swoim Klientom w wyborze i uzyskaniu kredytów. Swoją działalność opieramy na kompetencjach, zaufaniu i doświadczeniu.

  Nasze 10 letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi bankami na rynku, pozwala nam uzyskiwać najlepsze warunki kredytowe, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów i przedstawiając najkorzystniejsze możliwości.

  Każdy nasz Klient jest pod opieką indywidualnego doradcy, który bezpośrednio odpowiada za proces pozyskania środków finansowych oraz załatwienia wszystkich formalności, aby oszczędzić czas naszych Klientów i zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Bardzo wiele osób, które przychodzi do nas po pomoc, otrzymało polecenie od znajomych, którzy wcześniej wzięli kredyt z naszą pomocą. Traktujemy swoją pracę poważnie, biorąc za nią odpowiedzialność. Dzięki temu ponad 95% składanych przez nasze biuro wniosków kończy się przyznaniem naszym Klientom kredytu.

  Stale podnosimy kompetencje całego naszego zespołu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybierać dla Państwa najbardziej korzystne oferty kredytowe. Ewoluujemy wraz z rynkiem kredytów, stawiając na nowoczesną technologię i pogłębiona znajomość ofert wszystkich banków w kraju.

  Zapraszamy do współpracy!

  Dla tych z pośród Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat naszej pracy, przygotowaliśmy też kilka słów przybliżających zagadnienie doradztwa kredytowego.

  Jako doradcy kredytowi pomagamy przede wszystkim w:

  Wyborze formy kredytu – Kredyty różnią się od siebie w bardzo wielu aspektach takich jak: wysokość odsetek, wysokość prowizji bankowych, okres spłaty, rodzaj rat (malejące lub stałe), metodzie zabezpieczenia, przeznaczeniu środków, wymaganiach banku, szybkości z jaką otrzymuje się środki i możliwości łączenia z innymi produktami bankowymi.

  Mają Państwo do dyspozycji bardzo szeroką gamę produktów bankowych, ale tylko niektóre z nich są dobrze dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości. My pomagamy je wybrać.

  Udowodnieniu swojej zdolności kredytowej – Część naszych klientów nie wie jakie dokumenty powinni przygotować, jak je uzyskać np. od urzędów, ani które dane bank jest w stanie sprawdzić bez ich pomocy. Inni z kolei sądzą, że mają bardzo niską zdolność kredytową, ponieważ ich dochody otrzymane są np. na podstawie umowy o dzieło z przekazaniem praw autorskich. Pomagamy Państwu przedstawić swoją wiarygodność kredytową

  W wyborze najlepszej oferty kredytowej – Większość z Państwa nawet dobrze wiedząc jaki typ kredytu i na jaką kwotę jest im potrzebny, będzie miała do wyboru kilka-kilkanaście ofert różnych banków. Nawet ten sam bank może zaproponować różne rozwiązania. Bierzemy na siebie konieczność porównania wszystkich ofert kredytowych, obliczenia związanych z każdą z nich kosztów i ograniczenia ryzyka do minimum. Zawsze wybieram dla swoich Klientów przynajmniej 2-3 dobre oferty i wskazujemy najbardziej optymalną . Ostateczną decyzję podejmuje zawsze klient, ale dopiero mając wszystkie potrzebne informacje.

  Uzyskaniu kredytu – Teoretycznie osoba o danej sytuacji finansowej powinna dostać identyczny kredyt zarówno korzystając z pomocy doradcy kredytowego, jak i bez jego pomocy. Faktycznie wygląda to jednak zgoła inaczej. Banki mają do nas, doradców kredytowych, znaczne zaufanie. Ponadto możemy pomóc w wielu sytuacjach nietypowych, czy w pierwszej chwili niejasnych. Pamiętam sytuację, gdy zgłosiło się do mnie młode małżeństwo. Chcieli wziąć kredyt na dwupoziomowe mieszkanie i mieli środki na wkład własny. Mimo obietnicy ich poprzedniego doradcy kredytowego, bank odmówił im kredytu, ponieważ część mieszkania została zakwalifikowana jako poddasze. Podjeliśmy się sprawy, wyjaśniliśmy ją i udało nam się uzyskać dla tych Państwa kredyt na bardzo dobrych warunkach. Wymagało to jednak znajomości tematu procedur bankowych od wewnątrz.

  Im wyższa kwota kredytu i im bardziej skomplikowana sytuacja, tym bardziej nasza pomoc jako doradców kredytowych będzie dla Państwa przydatna.