Kredyt Hipoteczny Warszawa

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu!

Kredyt hipoteczny w Warszawie nie ma dla nas tajemnic. Kupując mieszkanie czy dom na kredyt, zwykle wiążemy się z bankiem na kilkanaście lat. Warto więc zadbać, aby wziąć kredyt mieszkaniowy na korzystnych warunkach.

Wypełnij formularz

40 000 zł oszczędności na Kredycie Hipotecznym!  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu i konsultacji.

  Od 10% wkładu własnego

  0% prowizji!
  1,5% marży!

  kredyt hipoteczny kredyt na mieszkanie i dom

  Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest zakup domu czy mieszkania, dlatego doradzamy konkretny bank z aktualnie najlepszą ofertą kredytową i negocjujemy warunki za Klienta. Potrzebujesz kredytu hipotecznego na sfinansowanie zakupu nieruchomości lub inwestycji budowlanej? Skontaktuj się z nami! Pomagamy również uzyskać BEZPIECZNY KREDYT 2% zupełnie za darmo!

  Nasza pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

  Decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego dla wielu osób jest jedna z najważniejszych decyzji finansowych w życiu. Jeśli korzystają Państwo z wiedzy i doświadczenia specjalistów kupując np. samochód za 30 000 zł, to tym bardziej powinni to Państwo zrobić w przypadku mieszkania, które kosztuje 300 000 zł i więcej.

  Dzięki bardzo dobrej znajomości rynku kredytów hipotecznych, możemy Państwu pomóc z:

  Decyzją​

  Decyzją czy warto wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie – Działamy zawsze w interesie naszych klientów, czyli Państwa. Jeśli widzimy, że kredyt mógłby stać się nadmiernym obciążeniem, a warunki zaproponowane przez banki nie są dość dobre – proponujemy wstrzymanie się z decyzją o rok lub dwa. Czasami warto poczekać. Kiedy jednak są Państwo gotowi, by wziąć kredyt hipoteczny, upewniamy Państwa w tej decyzji i pomagamy dostać kredyt na najlepszych warunkach.

  Oceną
  Oceną własnej wiarygodności kredytowej – Pomagamy sprawdzić jaką faktycznie mają Państwo zdolność kredytową. Z łatwością sprawdzamy jakie maksymalne kwoty kredytu mogą Państwo uzyskać i jakie czynniki będą wpływać na decyzje banków. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy rata kredytu będzie dla Państwa łatwa do spłaty, a warunki korzystne.
  Wiarygodnością
  Uzyskaniem kredytu hipotecznego – Podpowiadamy jak uwiarygodnić się w oczach banku, w jaki sposób budować wiarygodność kredytową, jak negocjować warunki umowy i przekonać bank do przyznania kredytu. Jesteśmy bardzo skuteczni i ponad 95% złożonych za naszym pośrednictwem wniosków kończy się przyznaniem kredytu hipotecznego.
  Wyborem
  Wyborem najlepszej oferty – Współpracujemy ze wszystkimi bankami komercyjnymi w kraju. Szukając najlepszej oferty dla Państwa, porównujemy kredyty od nich wszystkich i wybieramy ten którego warunki będą najlepsze. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają w całym okresie spłaty 20 000 zł do nawet 40 000 zł. Oprócz samych kosztów kredytu bierzemy pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby, w tym zwłaszcza: okres spłaty kredytu; ubezpieczenie spłaty; możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat; łączenia z innymi produktami bankowymi; kredyty walutowe; Dzięki temu spośród kilkunastu dostępnych kredytów wybierają Państwo ten, który jest naprawdę najlepszy.

  Kredyt hipoteczny

  Znajdziemy dla Państwa najtańszy kredyt hipoteczny. Korzystamy z oferty wszystkich banków w kraju. Wybieramy dla Państwa tylko te kredyty, które będą najłatwiejsze do spłaty.

  Pozyskiwanie kredytów hipotecznych dla klientów jest priorytetowym obszarem naszej działalności. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i znakomite wyniki. Ponad 95% złożonych przez nas wniosków kończy się przyznaniem kredytu hipotecznego osobie planującej zakup mieszkania lub domu.

  Zawsze dbamy o to, by nasi klienci uzyskali najtańszy na rynku kredyt hipoteczny. Dzięki temu w całym okresie spłaty oszczędzają od 20 000 do 40 000 zł, a raty nie stanowią dla nich obciążenia.

  Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wyszukanie najlepszej oferty kredytu hipotecznego spośród wszystkich banków działających na terenie kraju, a w szczególnych wypadkach także Unii Europejskiej. Doradzamy i pomagamy także tym z Państwa, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji o zakupie mieszkania na kredyt. Budujemy świadomość zasad dotyczących kredytów hipotecznych wśród kredytobiorców. Wierzymy, że dzięki temu będą Państwo podejmować świadome i korzystne decyzje, także po już tym, jak z naszą pomocą uzyskają kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach.

  Chcą Państwo znaleźć dla siebie optymalny kredyt hipoteczny?
  Zapraszamy do kontaktu z nami!

  Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać kredyt hipoteczny?

  Kredyt hipoteczny mogą otrzymać osoby, które mają minimum 10 % wkładu własnego. Oznacza to, że chcąc kupić mieszkanie za 360 000 zł, należy mieć zabezpieczone przynajmniej 36 000 zł własnych środków. By móc korzystać z oferty wszystkich banków i uzyskać dobre warunki kredytowania, lepiej mieć 20% wkładu własnego. Czyli w powyższym przypadku 72 000 zł.

  W praktyce więcej, ponieważ oprócz wkładu własnego trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami kredytu.

  Prawdopodobnie nawet bez naszej pomocy znajdą Państwo oferty kredytów hipotecznych, gdzie wymagane jest jedynie 10% wkładu własnego. Faktycznie ponad połowa banków jest skłonna udzielić kredytu przy wkładzie własnym wynoszącym tylko 10%. W takiej sytuacji konieczne jest jednak kosztowne ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, a sama prowizja banku wzrasta.

  Poza szczególnymi wypadkami, polecamy zebranie 20% wkładu własnego przed rozpoczęciem starania się o kredyt hipoteczny.

  Dodatkowymi warunkami uzyskania kredytu hipotecznego są:

  • dobra historia kredytowa;
  • wysokość zarobków umożliwiająca spłatę rat;
  • wiek kredytobiorcy (nie może przekroczyć 75 lat w momencie spłaty kredytu);
  • brak zaległości podatkowych.

  Kredyt hipoteczny może otrzymać zarówno jedna osoba, jak i 2 lub więcej osób, które wystąpią o niego łącznie.

  Kilka słów w celu przybliżenia specyfiki kredytu hipotecznego.

  Czym jest kredyt hipoteczny?

  Kredyt hipoteczny jest kredytem bankowym, długoterminowym, zabezpieczonym hipoteką. Hipotekę można ustanowić na nieruchomości (mieszkalnej, handlowej, przemysłowej). Oznacza ona, że w przypadku gdyby kredytobiorca nie spłacił kredytu, bank może przejąć nieruchomość, sprzedać ją i w ten sposób odzyskać pożyczone środki. Pozostałą część musi oddać kredytobiorcy.

  Najbardziej popularny kredyt hipoteczny w Polsce to kredyt mieszkaniowy. Jest to kredyt zaciągnięty na zakup mieszkania, które staje się także zabezpieczeniem kredytu. Kredyt taki wymaga wkładu własnego, a jego spłata rozłożona jest na 10-35 lat, przy czym najczęściej spotykamy się z kredytami na 20 i 25 lat.

  Polskie prawo pozwala na ustanowienie hipoteki także w przypadku:

  • użytkowania wieczystego,
  • spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu,
  • innych podobnych praw..

  Koszty kredytu hipotecznego?

  Starając się o kredyt hipoteczny należy wziąć pod uwagę przede wszystkim:
  • całkowity koszt kredytu;
  • całkowity okres spłaty;
  • możliwość dokonania wcześniejszej spłaty;
  • koszty dodatkowe;
  Ogólna zasada jest taka, że im dłużej spłaca się kredyt tym większy jest jego koszt. Przykładowo biorąc kredyt 250 000 zł i spłacając go w 15 lat, łącznie zapłaci się ok. 75 000 – 85 000 zł odsetek mniej niż gdyby spłacało się go przez 30 lat. To bardzo duża różnica i warto o niej pamiętać. Koszt całkowity może składać się z:
  • prowizji bankowej;
  • oprocentowania kredytu;
  • kosztów ubezpieczenia;
  • innych kosztów.
  Zasadniczo banki mają obowiązek informować o wszystkich kosztach związanych z kredytem w sposób jasny i zrozumiały dla kredytobiorcy. Nie uwzględniają jednak dodatkowych opłat powiązanych z zakupem mieszkania:
  • kosztów wyceny dokonanej przez rzeczoznawcę;
  • kosztów notarialnych;
  • podatku od czynności cywilnoprawnych (w przypadku zakupu z rynku wtórnego);
  Całkowite koszty kredytu hipotecznego mogą wahać się w zależności od wybranego banku, ale też możliwości samego kredytobiorcy. Przykładowo osoby mające znacznie większy wkład własny od wymaganego (np. 35%) są w stanie wynegocjować nieco lepsze warunki umowy.