Kredyt Firmowy

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu!

Nie pobieramy opłat za pozyskanie finansowania dla Twojej firmy – prowizję płaci nam bank, dlatego skorzystanie z doradcy kredytowego jest sytucją najkorzystniejszą, najprostszą i najbezpieczniejszą. Współpracujemy ze wszystkimi bankami na polskim rynku, tak aby przygotować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Nasi Klienci potwierdzają, że mamy wyjątkową skuteczność. Już po wstępnej analizie jesteśmy w stanie zaproponować koncepcję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wypełnij formularz

Wstępna decyzja w 10 minut!  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu i konsultacji.

  Możliwości finansowania

  NASZA WIZJA

  Skuteczność w uzyskaniu
  finansowania

  Według naszych Klientów jesteśmy numerem jeden w pozyskiwaniu finansowania nawet w najtrudniejszych przypadkach, dlatego nie ma przeszkody, która może powstrzymać nas przed skutecznym działaniem.

  Pomoc w najtrudniejszych
  sytuacjach

  Bank odmówił udzielenia kredytu? Nie wszystko stracone! Nasza wiedza pomoże w uzyskaniu finansowania. Codziennie rozwiązujemy trudne przypadki naszych Klientów. Wystarczy, że zapytasz o darmowe konsultacje!

  Najlepsze warunki
  kredytowania

  Współpracujemy z wiodącymi bankami wnikliwie analizując oferty kredytowe, dlatego jesteśmy w stanie doradzić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Klienta, a dodatkowo wynegocjować najkorzystniejsze warunki finansowania.

  Kredyt firmowy

  Pomożemy Ci wybrać i uzyskać najlepszy kredyt na firmę!

  Od lat reprezentujemy przedsiębiorców sektora MSP szukających finansowania dla swoich przedsiębiorstw. Dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku ponad 95% złożonych przez nas wniosków kończy się przyznaniem kredytu.

  Wiemy jak znaleźć dla Ciebie najtańszy kredyt firmowy, który pozwoli Ci rozwinąć działaność.

  Jeżeli chcą Państwo znaleźć dla siebie optymalny kredyt firmowy – zapraszamy do kontaktu z nami!

  Poniżej kilka słów o tym czym jest kredyt firmowy i jak możemy Państwu pomóc w jego uzyskaniu.

  W jaki sposób możemy pomóc z kredytem firmowym?

  Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy kredytowej dla niewielkich przedsiębiorstw sektora MSP. Przede wszystkim pomagamy w uzyskaniu kredytu, ale też doradzamy naszym klientem i wyszukujemy dla nich najkorzystniejsze rozwiązania. Stajemy się także Państwa przewodnikami na bardzo skomplikowanym rynku usług finansowych dla firm.

  Dzięki naszej pomocy nie tylko uzyskują Państwo kredyty na swoją działalność gospodarczą, ale też mają pewność, że wybrali rozwiązania optymalne. Ma to duże znaczenie, ponieważ rynek kredytów da firm nie jest uregulowany w takim stopniu co w przypadku kredytów konsumenckich. Różnice w oprocentowaniu i prowizjach pomiędzy różnymi rodzajami kredytów dla firm są naprawdę bardzo wysokie. Ponadto należy też porównywać kredyty z innymi rozwiązaniami, takimi jak: leasing, faktoring, pożyczki pomiędzy firmami.

  Kredyty firmowe – najbardziej popularne rozwiązania

  Kredyt inwestycyjny

  Kredyt celowy, z którego środki powinny zostać przeznaczone na sfinansowanie inwestycji. Może to być zakup nieruchomości, maszyn, praw patentowych, oprogramowania, a nawet zatrudnienie pracowników. Zawsze jednak kredyt inwestycyjny ma przynieść efekt w postaci zwiększenia dochodów firmy. Jako, że od powodzenia założeń przedsiębiorcy zależą jego możliwości w zakresie spłaty kredytu, banki wymagają przedstawienia dodatkowych informacji. Od kredytobiorców wymagają, by Ci przygotowali biznesplan, analizę rynku i konkurencji, a także udowodnili, że powodzenie inwestycji umożliwi terminową spłatę zobowiązań.

  Kredyt obrotowy

  Kredyt odnawialny dla firm działający podobnie do limitu na karcie płatniczej. Przedsiębiorca zaciągając kredyt otrzymuje dostęp do pewnej puli środków. Jeśli nie wykorzystuje ich (w przypadku niektórych banków także wówczas gdy wykorzystuje, ale szybko spłaca) nie płaci również odsetek. Kredyt obrotowy jest rozwiązaniem wybieranym zwłaszcza przez firmy, które mają nieregularne wpływy z faktur, np. pracują dla niewielu klientów i są uzależnione od płatności z ich strony. Kredyt obrotowy pozwala im spłacać bieżące zobowiązania zanim klienci zapłacą swoje faktury.

  Kredyty celowe

  Przypominają kredyty inwestycyjne, ale środki z nich pochodzące mogą być przeznaczone także na zakupy nie mające stricte celu inwestycyjnego, np. dostosowanie firmy do norm środowiskowych. Uzyskanie kredytu celowego może nie wymagać przedstawienia biznesplanu, często jest też powiązane z systemem dotacji z Funduszy Europejskich. Kredyt taki musi jednak zostać przeznaczony na konkretne, wskazane w jego celu usprawnienia, nawet jeśli przedsiębiorca nie miałby żadnych trudności z jego spłatą.

  Kredyt hipoteczny dla firm

  Kredyt hipoteczny dla firm jest bardzo podobny do konsumenckiego kredytu hipotecznego, ale zaciągany jest w imieniu firmy (najczęściej spółki), która ma w swoim majątku daną nieruchomość. Kredytem hipotecznym finansowane są głównie inwestycje deweloperskie, przemysłowe, magazynowe i w lokale rozrywkowe. Nie ma jednak przeciwwskazań, by ustanowić hipotekę jako zabezpieczenie kredytu w dowolnej branży. Kredyt hipoteczny dla firm, jest przez banki traktowany jako inwestycja niskiego ryzyka, co pozwala uzyskać znacznie lepsze warunki spłaty niż w przypadku typowych kredytów firmowych.

  Konsolidacyjny kredyt dla firm

  Firmy, podobnie jak osoby fizyczne mogą zaciągnąć kredyt bankowy przeznaczony na spłatę wcześniejszych kredytów i pożyczek. Takie kredyty dla firm oferuje aktualnie jedynie kilka banków w kraju. Rozwiązanie zyskuje jednak na popularności, a przedsiębiorcy którzy chcą zachować płynność finansową w obliczu trudności mogą liczyć na nasze wsparcie w uzyskaniu tego typu kredytów.

  Kredyt sezonowy

  Kredyt dla przedsiębiorców i rolników, którzy zdecydowaną większość wpływów mają tylko w jednym okresie roku. Np. nadmorski ośrodek wypoczynkowy ma wpływy głównie latem, a w listopadzie może nie mieć żadnych zysków. Zaciąga więc kredyt sezonowy, który spłaca w sezonie urlopowym. Z kredytów sezonowych dla firm korzystają najczęściej branże rolno-spożywcza, turystyczna i usługowa.

  Co to jest kredyt firmowy?

  Kredyt firmowy to każdy kredyt zaciągnięty w ramach działalności gospodarczej. Kredyty dla firm obejmują szeroki wachlarz rozwiązań finansowych takich jak: kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyty celowe i kredyty hipoteczne dla firm.

  Obok środków własnych, kredyty bankowe są głównym źródłem finansowania działalności gospodarczej. Większość przedsiębiorstw w Polsce korzysta z kredytów firmowych, niektóre branże (zarówno w kraju jak i na świecie) nie byłyby w stanie bez niego funkcjonować.

  Kredyty firmowe zaciągnięte na finansowanie jednoosobowej działalności gospodarczej nie różnią się nadmiernie od kredytów zaciąganych we własnym imieniu. Właściciel firmy zaciągając kredyty firmowe wpływa na swoją zdolność kredytową jako osoby prywatnej.

  Kompleksowa pomoc w uzyskaniu kredytów firmowych

  Pomagamy w:

  Wyborze optymalnej formy finansowania – Kredyt firmowe różnią się od siebie przeznaczeniem i ponoszonymi przez przedsiębiorcę kosztami. Mimo iż można w tej samej sytuacji wziąć kilka różnych kredytów, nie każdy z nich będzie łatwy do spłaty i odpowiedni do sytuacji przedsiębiorstwa. Z naszą pomocą wybiorą Państwo najlepszą, a więc najtańszą i najbezpieczniejszą formę finansowania swojej firmy.

  Zebraniu i przygotowaniu dokumentacji – Do skorzystania z kredyty firmowego trzeba się przygotować. Dzięki nam szybko i sprawnie zbiorą Państwo wszystkie dokumenty, których wymaga bank, nie tracąc czasu na zbyteczne działania. Pomożemy także przygotować wnioski w taki sposób, by bank miał pewność, że współpracuje z profesjonalistą, który wie jak rozwinąć swoją działalność.

  Wyborze najlepszej oferty – W większości wypadków, będą Państwo wybierać z przynajmniej kilku-kilkunastu ofert, które niestety nie będą łatwe do porównania. Podpowiemy, które z nich są najbardziej korzystne i wyjaśnimy dlaczego spłata właśnie tych zobowiązań będzie najprostsza. Współpracujemy ze wszystkimi bankami w kraju, a ich oferty są stale porównywane przez naszych analityków.

  Negocjacjach z bankiem – Banki są skłonne negocjować nawet z niewielkimi przedsiębiorstwami. Są nawet przygotowane na to, by zaproponować rozwiązanie spoza swojej oficjalnej, dostępnej na stronie internetowej, oferty. Zwłaszcza w zakresie zabezpieczenia kredytów, banki są elastyczne, chcąc wyjść na przeciw potrzebom polskich firm. My wiemy co można od nich uzyskać i na jakich warunkach.