Kredyt pod zastaw nieruchomości

Tylko nieruchomości nieobciążone hipoteką

Od 300 000 do 6 000 000 PLN

Wypełnij formularz

Bez BIK | Bez badania zdolnościWysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu i konsultacji.

Pożyczka pod zabezpieczenie

Do 65% wartości | Do 54 miesięcy | 

kredyt hipoteczny kredyt na mieszkanie i dom

Potrzebujesz gotówki i masz nieruchomość, którą możesz zastawić? Weź kredyt pod zabezpieczenie nieruchomości i odbierz środki na Twoje potrzeby już w 5 dni!

Kredyt pod zabezpieczenie jest przygotowany głównie dla osób zadłużonych, które mają złą historię kredytową w BIK lub ich zdolność kredytowa nie jest wystarczająca na pozyskanie środków, którymi są zainteresowani. W przypadku zabezpieczenia na nieruchomości kredytobiorca może mieć opóźnienie w spłacie aktualnych zobowiązań, a nawet zajęcia komornicze.

Zdolność kredytowa najprościej mówiąc, to ocena naszej sytuacji finansowej. W przypadku kredytu pod zabezpieczenie nieruchomości, nie jest ona badana, a wyceniana jest wartość nieruchomości. Kwota kredytu w tym przypadku nie może przekroczyć 65% wartości zastawianej nieruchomości.

Niezbędne będą dokumenty dotyczące bezpośrednio nieruchomości. Doradca AF Finance przeprowadzi Cię przez cały proces aby ograniczyć się do minimum formalności.