AF Finance to zespół niezależnych doradców finansowych, którego misją i celem jest przekraczanie oczekiwań Klientów, aby szybko i skutecznie uzyskać konkurencyjne warunki i odpowiednie rozwiązanie. Według naszych Klientów jesteśmy numerem jeden w pozyskiwaniu finansowania nawet w najtrudniejszych przypadkach, dlatego nie ma przeszkody, która może powstrzymać nas przed skutecznym działaniem.

Nasze 10 letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi bankami na rynku, pozwala nam uzyskiwać najlepsze warunki kredytowe, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów i przedstawiając najkorzystniejsze możliwości.

Każdy Klient jest pod opieką indywidualnego doradcy, który bezpośrednio odpowiada za proces pozyskania środków finansowych oraz załatwienia wszystkich formalności, aby oszczędzić czas naszych Klientów i zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a nasi doradcy są dumni, że pomagają Klientom realizować swoje aspiracje majątkowe i często mogą sprawić, że pozornie niemożliwe stanie się rzeczywistością!

Dla nas liczą się ludzie, więc nieważne czy jesteś osobą indywidualną, prowadzisz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo – jesteśmy do Twojej dyspozycji!